تولیدکنندگان میلگرد

در بررسی میلگرد و انواع خانه ‌های تولیدکننده میلگرد باید بگوییم که ایران جزء یکی از برترین و با کیفیت ترین تولید کنندگان میلگرد در سطح جهانی شناخته می شود، چرا که برای ساخت و تولید این محصول از بروزترین تکنولوژی های ساخت استفاده می شود، شما می توانید برای خرید میلگرد با بالاترین کیفیت و استاندارد های بین المللی و همچنین مناسب ترین قیمت بازار با استیل آنلاین تماس بگیرید.

بزرگترین کارخانه جات تولید میلگرد

در ادامه به بررسی بزرگترین کارخانه جات تولید میلگرد می پردازیم و ویژگی ها و مشخصات هر یک از آن ها را بررسی می کنیم، با ما همراه باشید.

کارخانه ذوب آهن اصفهان

کارخانه ذوب آهن اصفهان یکی از بزرگترین و گسترده ترین کارخانه های تولید و ساخت میلگرد است که در کشور عزیزمان ایران مشفول فعالیت است، محصولات تولیدی کارخانه ذوب آهن اصفهان به دو صورت ساده و آجدار می باشند، همچنین تولید میلگرد هایی که در برابر حوادثی همچون زلزله دارای مقاومت بالایی هستند که آن ها را اصطلاحا با نام میلگرد های آلیاژی می شناسند، تولید میلگرد های این کارخانه با استاندارد ها و گواهینامه های Grade B500B و BS 4449:2005 همراه بوده که از شرکت UK CARES دریافت کرده اند.

میلگرد

میلگرد های تولید شده توسط کارخانه ذوب آهن اصفهان دارای میانگین تقریبی در بین 5 تا 5.5 تن هستند، بر روی میلگرد های تولید شده توسط کارخانه ذوب آهن اصفهان آرم ESCO زده شده است، اگر شما می خواهید که 25 تن و یا بیشتر از آن میلگرد خریداری کنید حتما بایستی گواهینامه فنی را به همراه بار دریافت کرده که بر روی آن نشانی کارخانه، شماره گواهینامه، علامت مشخصه و… ثبت شده اند.

برای اطلاع از قیمت ها به قیمت میلگرد بروید.

خط تولید میلگرد

در ادامه به بررسی خط تولید میلگرد در کارخانه‌های مختلف می پردازیم.

کارخانه ظفر بناب

مجتمع فولادی ظفر بناب یکی دیگر از تولیدکنندگان میلگرد میباشد، کارخانه ظفر بناب دارای انواع میلگرد در سایز های 8 تا 32 را به تولید می رساند که در انواع A2 و A3 تولید می شود که آج آن ها 340 و 400 است.

کارخانه میانه

مجتمع فولاد آذربایجان با نام میانه معروف است بین طراحان سازه های فولادی دارای اعتبار و محبوبیت بسزائی می باشد، کارخانه میانه (مجتمع فولاد آذربایجان) میلگرد را در استاندارد ها و سایز های مختلف و متنوع تولید کرده و به بازار عرضه می کند.

  • استاندارد DIN 1013 – میلگرد ساده دارای سایزهای ۱۴ تا ۵۰ میلی‌متر
  • استاندارد DIN 488 – میلگرد آجدار دارای سایزهای ۱۰ تا ۵۰ میلی‌متر

کارخانه فولاد خراسان

یکی دیگر از محصولات محبوب در بازار فولاد و در بین میلگرد ها میلگرد نیشابور است که در ادامه بحث معرفی کارخانه های تولید کننده میلگرد به این کارخانه می پردازیم، کیفیت تولیدی محصولات این کارخانه بالا است و از کیفیت خوبی برخوردار است. این کارخانه از استاندارد ملی شماره 3132 استفاده می کند.

میلگرد

میلگرد هایی که توسط این کارخانه ساخته و تولید می شوند عبارت اند از: میلگرد ساده، میلگرد آجدار، میلگرد مارپیچ و همچنین میلگرد مارپیچ آجدار جناقی می باشد. برای بهتر شدن کیفیت و کارایی مکانیکی میلگرد های آجدار جناقی برای ساخت آن از عملیات حرارتی Quench and Tempering استفاده می شود.

کارخانه آناهیتا گیلان

مجتمع آناهیتا گیلان یکی دیگر از تولیدکنندگان میلگرد میباشد، کارخانه آناهیتا گیلان در سایز های ۸ تا ۳۲ میلگرد را به تولید می رساند که این میلگرد های تولیدی با استاندارد ایرانی – ملی 3132 تولید می شوند، مشخصات میلگرد های تولید شده توسط این کارخانه به شرح زیر است:

نوع مشخصات

میلگرد آجدار مارپیچ

آج ۳۴۰

میلگرد آجدار جناغی

آج  ۴۰۰

کارخانه کویر کاشان

انواع میلگرد هایی که در این کارخانه تولید می شوند عبارت اند از: میلگرد ساده (A1) و همچنین میلگرد آجدار که عبارت اند از: A2، A3 و A4 که دارای سایز های 12 تا 40 برای میلگرد های ساده و سایز 8 تا 40 برای میلگرد های آجدار هستند، یکی از مزیت های این شرکت ساخت و تولید میلگرد A4 می باشد، که کتر کارخانه ای می تواند این محصول را تولید کند، این میلگرد ها دارای مشخصات مکانیکی مناسب بوده و خاصیت جوش پذیری بالایی دارند.

نظرتان راجع به این نوشته

شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد

دیدگاه
کاربران