تولیدکنندگان ناودانی

ناودانی جزء پروفیل های بسیار کاربردی می باشد که در بسیاری از صنایع از جمله ساختمان سازی کاربرد دارد، ناودانی دارای انواع مختلف از لحاظ ظاهری و فیزیکی می باشد که کاربرد های متفاوت داشته و همین امر باعث می شود که قیمت آن نیز مختلف باشد، کارخانه هایی که به ساخت و تولید ناودانی می پردازند معمولا این محصول را در طول هایی با اندازه 6 و 12 متری به بازار عرضه می کنند.

برای اطلاع از قیمت ها به قیمت ناودانی بروید.

کارخانه های تولید کننده ناودانی

در ادامه قصد داریم به معرفی کارخانه های تولید کننده ناودانی به صورت اختصار بپردازیم و آن ها را به لحاظ خاصیت ها، ظاهر و کاربرد مختصرا بررسی کنیم، با استیل آنلاین همراه باشید. اگر علاقه مند باشید که کارخانه‌های تولید کننده ناودانی را بیشتر بشناسید آن ها به شرح زیر می باشند:

کارخانه شکفته

مجموعه صنعتی و کارخانه شکوفه طبق استاندارد بین المللی – آلمانی DIN EN 10279 / DIN 1026-1 و استاندارد بین المللی – روسی GOST 8240 و همچنین استاندارد – ملی – ایرانی INSO 4477-1 به ساخت و تولید کردن انواع ناودانی بال شیب دار در وزن های مختلف می پردازد، برای پیشگیری از خوردگی و ساییدگی و مقاوم کردن ورق های تولید شده از گالوانیزه سرد و گرم استفاده می شود محصول تولیدی این کارخانه که همان ناودانی بال شیب‌دار سبک می باشد در صنعت ساختمان سازی و ساخت و ساز کاربرد های فراوانی دارد.

کارخانه البرز غرب

ناودانی هایی که توسط کارخانه البرز غرب تولید می شوند دارای مشخصاتی می باشند از جمله:

  • استاندارد ترکیب شیمیایی DIN EN 17100
  • طول ۶ الی ۱۲ متر
  • ابعاد: UPN80,100,120,140
  • گریدهای فولادی st3sp و st37-2
  • استاندارد تلرانس محصول EN10056-2

کارخانه فولاد البرز ایرانیان (فایکو)

کارخانه فولاد البرز ایرانیان (فایکو) از جمله کارخانه هایی است که ناودانی را در شکل ها و ابعاد مختلف تولید کرده و به بازار عرضه می کند که به تولید ناودانی هم در نوع سنگین و هم در نوع سبک می پردازد. ناودانی از محصولات جدا نشدنی از ساختمان می باشد و کاربرد های بسیاری در این صنعت دارد.

کارخانه فولاد ناب تبریز

ناودانی هایی که توسط این کارخانه ساخته و تولید می شوند از استاندارد ملی – ایرانی 4477-1 استفاده می کنند، این نکته قابل توجه است که معمولا برای تولید و ساخت ناودانی های سنگین از یک استاندارد اروپایی DIN EN 1026-1 استفاده می شود و برای تولید و ساخت ناودانی های سبک از یک استاندارد روسی GOST 8240:1997 استفاده می شود، کارخانه فولاد ناب تبریز انواع ناودانی بال شیب دار را به روش نورد گرم با تلرانس دقیق و همینطور خواص فیزیکی و مکانیکی دقیق تولید می کند.

کارخانه نورد یاوران زنجان

کارخانه نورد یاوران زنجان که در غرب کشور عزیزمان ایران مشغول به فعالیت می باشد نیز از جمله کارخانه هایی است که در ابعاد متفاوت و گرید های سبک و سنگین و در طول های 6 و 12 متری به ساخت و تولید ناودانی می پردازد.

نظرتان راجع به این نوشته

شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد

دیدگاه
کاربران