کارخانه های تولیدکننده پروفیل

امروز می خواهیم به بررسی کارخانه های تولید کننده پروفیل بپردازیم، کارخانه های تولید کننده پروفیل در کشور ایران تجهیز شده و دارای تکنولوژی روز بوده به ساخت و تولید پروفیل و انواع مختلف آن ساختمانی، صنعتی و… می پردازد. در این میان برخی از این کارخانه ها با توجه به فاکتور هایی از قبیل قیمت، کیفیت محصول، مشتری مداری، پشتیبانی و… سهم بیشتری از این بازار را نصیب خود کرده اند، در ادامه به معرفی بزرگ ترین تولیدکنندگان پروفیل می پردازیم.

برای اطلاع از قیمت ها به قیمت پروفیل بروید.

تولیدکنندگان پروفیل

پروفیل

پروسه و فرآیند تولید پروفیل ها روان و ساده است و انواع متعددی را دارا نیستند، در ایران شرکت ها و کارخانه های زیادی به ساخت و تولید پروفیل می پردازند که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم، پس با استیل آنلاین همراه باشید.

شرکت جهان پروفیل پارس

شرکت جهان پروفیل پارس در سال 1361 دارای ظرفیت اسمی 476 هزار تن محصول فولادی تاسیس و در کلان شهر تهران مغول به فعالیت شد که این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده قوطی فولادی، پروفیل و… محسوب می شوند. شرکت جهان پروفیل پارس پروفیل و قوطی با سطح مقطع های مستطیل و همچنین مربع را برای بازار داخلی و همچنین برای صادرات تامین می کند.

شرکت کارخانجات نورد لوله یاران

شرکت کارخانجات نورد لوله یاران به صورت اختصاصی در تولید پروفیل و لوله فعال بوده و در سال 1383 تاسیس شده و شروع به کار نمود با ظرفیت تولیدی 105 هزار تن در سال و سطح مقطع مستطیل و سطح مقطع مربع و هچنین پروفیل های ساختمانی است.

شرکت لوله و پروفیل صابری

شرکت لوله و پروفیل صابری نیز از کارخانه های تولید کننده پروفیل می باشد که با استفاده از ابزارها و تکنولوژی های روز دنیا به ساخت و تولید پروفیل ها با انواع مستطیلی، مربعی و همچنین درب و پنجره فعال است. شرکت لوله و پروفیل صابری به مشتریان خود این خدمت را می دهد که پروفیل طرحدار را در اندازه های متفاوت را بتوانند سفارش دهند. شرکت لوله و پروفیل صابری به جز تولید پروفیل به ساخت و تولید لوله نیز فعالیت دارد.

گروه صنعتی تهران شرق

گروه صنعتی تهران شرق در سال 1386 شروع به کار نمود و با ظرفیت 30 هزارتن به تولید لوله و انواع پروفیل می پردازد و سالانه در حدود 220 هزارتن تولید دارد، گروه صنعتی تهران شرق به تولید پروفیل با انواع مختلف مستطیل، مربع و به علاوه با مقطع باز می پردازد.

شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه (فولاد هیربد)

فولاد هیربد تولید کننده انواع پروفیل مستطیل و مربع با اندازه های مختلف و همچنین پروفیل هی درب و پنجره می پردازد، این شرکت در سال 1391 در یک شهرک صنعتی به بهره برداری رسید و ظرفیت خود را به 2/5 میلیون تن افزایش داد که این افزایش ظرفیت به 2/5 میلیون با سرعت همراه بوده و در مدت زمان کم فولاد هیربد به این ظرفیت تولید رسید.

کارخانجات نورد پروفیل ساوه

کارخانجات نورد پروفیل ساوه نیز جزء کارخانه های محبوب میان مشتریان خود و از تولید کنندگان پروفیل و همچنین لوله می باشد که در اندازه های مختلف و متفاوت تولید می شوند به علاوه به جزء این محصولات کارخانجات نورد پروفیل ساوه به تولید انواع مقاطع فلزی، کابل، سیم و همچنین انواع سازه فلزی می پردازند.

همچنین شرکت صدرا پروفیل تهران، شرکت بهفلز سپاهان، پروفیل نیکان اصفهان، صنایع نورد یزد و… نیز از کارخانه های تولیدی پروفیل ها شمرده می شوند که با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا به تولید پروفیل فولادی، انواع قوطی و… در ابعاد مختلف می پردازند.

نظرتان راجع به این نوشته

شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد

دیدگاه
کاربران