تولیدکنندگان لوله گالوانیزه

یکی از بزرگترین مزایا و علت اصلی استفاده از لوله گالوانیزه آن است که در برابر خوردگی و زنگ زدگی از خود مقاومت نشان می دهد و جزء اجزای اصلی سازه ها می باشد که کارشناسان از این محصول و ویژگی های آن برای ساخت سازه خود قبل از ساخت استعلام کرده و ویژگی هایی مانند قیمت و… را بررسی می کنند. لوله گالوانیزه در ضخامت 2 و 2.5 و 3 و 4 و در سایز های متفاوتی ساخته و تولید می گردد.

برای اطلاع از قیمت ها به قیمت لوله گالوانیزه بروید.

بزرگترین تولیدکنندگان لوله گالوانیزه

از میان کارخانه هایی که به ساخت و تولید محصولات فولادی می پردازند، قسم کمی از آن لوله گالوانیزه را تولید می کنند، با استیل آنلاین همراه باشد تا به این کارخانه ها پرداخته و با ویژگی هایی که در محصولات خود استفاده می کنند آشنا شویم.

کارخانه نورد و لوله سمنان

کارخانه نورد و لوله سمنان

این کارخانه دارای بیش از 20 سال سابقه فعالیت و در مساحتی با متراژ 30 هزار متر مربع به ساخت لوله گالوانیزه پرداخته می شود، که دارای ظرفیت تولیدی 300 هزارتن در بازه سالانه می باشد، لوله های تولید شده توسط این کارخانه در سایز های 1.2 تا 10 اینچ ساخته و تولید می شود، پرسنل این مجموعه در این بخش که به کار و فعالیت می پردازند چیزی در حدود 200 نفر می باشند. تولید لوله گالوانیزه در ضخامت ها و سایز های مختلف و متنوعی تولید می شوند.

کارخانه لوله ساوه

کارخانه لوله ساوه

لوله گالوانیزه تولیدی این کارخانه به سه صورت لوله گالوانیزه برق، سبک و سنگین است. در ادامه به ویژگی‌ها و موقعیت‌هایی که از این لوله‌ها استفاده می‌کنند می‌پردازیم.

در کارخانه لوله ساوه لوله ها به 3 روش تولید می شوند که عبارت اند از:

  • لوله گالوانیزه برق
  • لوله گالوانیزه سبک
  • لوله گالوانیزه سنگین

در ادامه به بررسی و کاربرد ها و ویژگی های این لوله ها می پردازیم.

در تولید لوله گالوانیزه برق و فرآیند تولیدی آن از روش غوطه وری سازی گرم استفاده می شود، برای جلوگیری از خورده شدن لوله های برق سطح خارج و همینطور داخل لوله های برق را گالوانیزه می کنند. لوله های گالوانیزه در 2 نوع سنگین و سبک ساخته و تولید می شوند، که دارای شاخه هایی با طول 6 متری می باشند.

همچنین لازم به ذکر است که لوله های گالوانیزه ای که در این مجموعه تولید می شوند از نوع درزدار می باشند، نوع سبک این لوله ها در سایز های 1.2 تا 8 اینچ و همچنین نوع سنگین آن ها در 1.4 تا 6 اینچ ساخته و تولید می شوند. فشار کاری در دو نوع سبک و سنگین به ترتیب عبارت است از ۱۲ و ۱۶ بار، در حالی که دمای کاری نوع سبک و سنگین ۶۰ و ۷۰ درجه سانتی‌گراد است.

کارخانه لوله دُرپاد تبریز

کارخانه لوله دُرپاد تبریز

دُرپاد تبریز نیز جزء کارخانه های تولید کننده و سازنده لوله گالوانیزه می باشد. سایز لوله های گالوانیزه تولید شده توسط این کارخانه بین 1.2 تا 4 اینچ می باشد، این کارخانه از استاندارد ها و گواهینامه های بین المللی OHSAS 18001 و ملی ISO 9001:2000 برای تولید محصولات خود استفاده می کند، این کارخانه در سال تا 100 هزار تن ظرفیت تولید داشته و میتواند تا رقم ذکر شده را ساخته و به بازار عرضه کند.

نظرتان راجع به این نوشته

شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد

دیدگاه
کاربران