0 تا 100 تیرآهن 14 کرمانشاه

یکی از محصولات رایج که در صنعت ساخت و ساز استفاده می شود تیرآهن می باشد که امروز می خواهیم به صورت اختصاصی راجع به تیرآهن 14 کرمانشاه که بسیار رایج می باشد صحبت کنیم و آن را بررسی کنیم، مجتمع جهان فولاد غرب یکی از کارخانه استاندارد در زمینه تولید صنایع فولادی می باشد، این کارخانه مجهز به تکنولوژی های روز در جهت تولید محصولات فولادی از جمله نبشی، ناودانی، تیرآهن و… استفاده می کند که ظرفیت تولید آن در هر سال برابر با 300 هزار تن می باشد.

در تمامی محصولات تولیدی این کارخانه شاهد آن هستیم آرم مجتمع جهان فولاد غرب که بر روی آن ها حک شده است. مجتمع جهان فولاد غرب از سال 1382 برای اشتغال سازی آغاز به کار کرد و در سال 1387 فاز اول آن به بهره برداری رسید. در دامه به بررسی تمامی واحد های تولیدی، فرآیند کیفیت، محصولات تولیدی مجتمع فولاد و بررسی کلی آن می پردازیم پس با ما همراه باشید.

فاز کنترل کیفیت جهان فولاد غرب

فاز های کنترل کیفیت مجتمع جهان فولاد غرب عبارت اند از:

  1. در روند تولید نمونه های استاندارد از محصولات تهیه می شود.
  2. شمش هایی که به کارخانه می آیند شناسایی شده و بعد از بررسی خواص شیمیایی و فیزیکی، توسط واحد کنترل شمش ها تایید می شود.
  3.  در فاز سوم عملیات کنترل واحد کالیبراسیون انجام می شود.

واحد تولید

واحد تولیدی این مجتمع به 2 دسته تقسیم می شود که عبارت اند از:

  • جهان فولاد غرب
  • جهان صنعت کرمانشاه

جهان فولاد غرب

ساخت و تاسیس این شرکت از آن جایی که تامین فولاد از طریق واردات انجام می شد، این امر باعث شد تا نیاز به تولید فولاد حس شده و به فکر احداث کارخانه باشند، سر انجام در دهه 80 واحد تولیدی جهان غرب در یک زمین به مساحت حدودی 60 هکتار احداث شد.

جهان صنعت کرمانشاه

این شرکت با هدف ساخت ماشین آلات صنعتی و با هدف تولید شروع به کار کرده و با این هدف پایه ریزی شد، شروع کار و فعالیت آن از سال 1376 بوده و شروع به کار نمود پس از تاسیس و شروع به کار شروع به ساخت ماشین آلات صنعتی، طراحی و منتاژ آن ها کردند.

تولیدات مجتمع جهان فولاد غرب

  • نبشی
  • ناودانی
  • میلگرد

تیرآهن کرمانشاه

یکی از اعضای خانواده پروفیل ها تیر آهن می باشد که بسیار در صنعت ساختمان سازی رایج بوده و از آن استفاده می شود، تیر آهن های معمولی و نرمال بین 80 تا 600 میلی متر ارتفاع دارند، که دارای کاربرد های زیادی هستند برای مثال در ساخت ستون ها، خرپاها، بیم ها، ستون ها و… کاربرد دارند.

تیر آهن 14 کرمانشاه

 

یکی از مهم ترین و کاربردی ترین پروفیل هایی که در ساختمان ها استفاده می شوند تیرآهن 14 کرمانشاه می باشد، تیرآهن سایز 14 در سایز سبک 120 کیلویی و متوسط 130 کیلویی و سنگین 140 کیلویی در ابتدا تولید می شد اما امروزه اکثر کارخانه ها از جمله جهان فولاد غرب تیر آهن 14 را در وزن 130 کیلویی تولید کرده و به بازار عرصه می کند.

این محصول نسبت به کارخانه ذوب آهن اصفهان دارای اختلاف وزن تقریبی 25 کیلوگرمی می باشد و سبک تر از آن می باشد، که همراه با متفاوت بودن ضخامت بال ها، همچنین ضخامت جان و ارتفاع تیرآهن های تولید شده است. اما این اختلاف زیاد نیست و چیزی در حدود 1 الی 2 میلی متر است. تیرآهن تولید شده توسط مجتمع فولاد غرب باعث شده تا به لحاظ قیمت از قیمت مناسب تری نسبت به دیگر کارخانه ها برخوردار شود.

این مجموعه (مجتمع فولاد غرب کرمانشاه) جزئی از بزرگترین تولید کنندگان نبشی، ناودانی، میلگرد، تیرآهن و… که مشتریان خود را راضی نگاه داشته و میان آن ها اعبار و محبوبیت کسب کرده است. در مطلب ارائه شده به طور مختصر مجتمع تولیدی و محصولات این کارخانه را مورد بررسی قرار دادیم. مجموعه آهن آنلاین، تیرآهن کرمانشاه را در دو سایز ۱۴ و ۱۶ ارائه و عرضه می‌کند. برای اطلاع از قیمت‌ تیرآهن به لیست قیمت این محصولات در سایت مراجعه فرمایید.

در این مقاله سعی شد که به صورت اختصار تیرآهن کرمانشاه و شرکت تولید کننده آن را به شما معرفی کنیم و آن را مورد بررسی قرار دهیم، شما می توانید برای خرید سایز های مختلف و با برند های متفاوت با بهترین کیفیت به قیمت تیرآهن بروید و با استیل آنلاین تماس گرفته از قیمت روز اطلاع پیدا کنید.

نظرتان راجع به این نوشته

شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد

دیدگاه
کاربران